Vlorë, gjendet i mbytur në plazhin e Zvërnecit një i sëmurë mendor

Një trup i pajetë është gjendur mesditën e së premtes në plazhin e Zvërnecit. Mësohet se viktima është një 56-vjeçar me inicialet I.I.  56-vjeçari ishte endacak dhe vuante nga çrregullime mendore.  
Trupi i pajetë është gjetur nga banorët e zonës. Nga këqyrja paraprake, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera në trupin e viktimës.

Grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri