Vlorë- Super aksioni i RENEA-s dhe Forcave të Posaçme operacionale për kapjen e Xhevair Jonuzit

Report Tv siguron video nga superaksioni i zhvilluar nga Forcat Speciale Renea, Drejtoria e Forcës së Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit, në bashkëpunim me DVP-Vlorë për arrestimin e Xhevahir Jonuzit, të dënuar me 25 vite për vrasje. 

1579339963_aksinijonuzi3.jpg


Lajmi kryesor:

Aksion si nëpër filma për kapjen e 47-vjeçarit që vrau dy persona në '99-ën, hap zjarr ndaj RENEA-s, por plagoset në këmbë


m.v./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?