Vrasja në Shkodër/ Kamerat e karburantit filmuan momentin e ekzekutimit të Ridvan Ramazanit

Makina e Ridvan Ramazanit dhe kamera e karburantit ku u ekzekutua

Një detaj i ri vjen nga ekzekutimi i Ridvan Ramazanit dy ditë më parë (28 nëntor) në Shkodër.

Burime për Report Tv pranë grupit hetimor bëjnë me dije se e gjithë ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë të karburantit ku u ekzekutua 46-vjeçari.

Fillimisht ditën e ngjarjes u tha se kamerat e sigurisë nuk funksiononin. Regjistrimet e kamerave kanë çuar në zbardhjen e autorëve të ngjarjes nga autoritetet shqiptare.

Sipas policisë, ka qenë Duel Mehmedaj ai i cili ka shkrehur breshërinë e kallashnikovit drejt Ridvan Ramazanit.


Lajmi kryesor:

Vrasja e Ridvan Ramazanit/ Lihet në burg Milkjor Gjoka, i dyshuar si bashkëpunëtor: Isha rastësisht në vendngjarje në momentin e gabuar


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    LSI prezanton programin elektoral të njëjtë me atë të vitit 2009 kur erdhi në pushtet. Ju krijon besim realizimi i tij?×

Lajmi i fundit

John

Momentumi i Albin Kurtit