Vritet Pjerin Xhuvani, ish-kryetari i LSI në Elbasan, kandidat për deputet në 2009

1619007870_pjerinxhuvani010.jpg

1619008620_unnamed.jpg

1619008628_PjerinXhuvani.png

Pjerin Xhuvani ish kreu i LSI në Elbasan është vrarë ditën e sotme me armë zjarri. Ai ka qenë kandidat për deputet në zgjedhjet e 2009.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


Be.K./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?×

Lajmi i fundit

John

Basha, mes përrallës dhe historisë?!