Xhensila dhe Besi pritet të sjellin një këngë bashkë

Besi dhe Xhensila

Xhensila dhe Besi pritet të sjellin një bashkëpunim muzikor.

Ka qenë vetë Xhensila që ka postuar një varg nga pjesa muzikore, në profilin e saj.

 “Sa te perendoj dhe Hena me ty po du me u nis, me nje tango ne Paris…”, shkruan Xhensila krah fotos në Paris.

“Me zor po pres”, ka  komentuar  Rezarta Shkurta,  e cila duket se është ndër të parat që e ka mësuar lajmin  për bashkëpunimin e çiftit.

Rreth dy javë më parë,  Besi postoi një foto në profilin e tij bashkë me Xhensilën në Paris, që mesaduket ndodheshin për xhirimet videklipit.

Ndërkohë pak muaj më parë e ftuar në “BE Coffee”, Xhensila zbuloi se ajo dhe Besi po mendonin të sillnin një projekt bashkë.  

Postimi i Xhensilës

  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi në Elbana/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve