Yjet shqiptarë 'detyrohen' të hapin portofolat, ja sa lekë ka secili prej tyre (Foto)

Eneda Tarifa, Anxhela Peristeri, Rozana Radi, Ervin Kurti

E keni vrarë ndonjëherë mendjen se sa para mund të ndodhen në portofolin  e një VIP-I shqiptar?! Ja që tani, falë një sfide që po bën xhiron e internetit mund të mësoni se sa 'i pasur' është secili prej tyre. Vetëm një ditë më pare, këngëtarë dhe personazhë të tjerë të showbizit shqiptar kanë hapur portofolat, duke i fotografuar dhe duke treguar publikisht se sa para kanë brenda tyre.

Ata kanë nominuar njëri-tjetrin dhe rrjedhimisht janë bërë pothuajse të gjithë yjet shqiptarë pjesë e sfidës. Sigurisht që ka pasur edhe nga ata persona që nuk i kanë kushtuar rëndësi kësaj sfide. Shfletoni fotogalerinë e mëposhtme për të mësuar buxhetin e disa prej këngëtarëve shqiptarë. 

l.q./fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Operacioni në Vlorë/ A besoni se Shqipëria është kthyer në 'varr' për mbetjet toksike që vijnë nga jashtë?

Komento