Nuk fliskan prej 6 vitesh, Kastro Zizo ka një kërkesë publike për Rozana Radin

Nuk fliskan prej 6 vitesh, Kastro Zizo ka një kërkesë publike për Rozana Radin

Prej 6 vitesh, Kastro Zizo nuk flet me moderatoren Rozana Radi. Këtë e ka bërë vetë me dije Kastro, përmes një posti në Instagram, ndërsa ka pasur një kërkesë publike për Rozën.

Ndonëse i kanë rregulluar marrëdhëniet, Rozana ende vijon ta ketë block në Instagram Kastron, ndërsa ky i fundit ka kërkuar që t’ia heqë.

“Një tmerr që s’kemi fol për 6 vite moj çupë… Edhe kush? Ne që kemi kalu dekada me hallet e qejfet e njëri-tjetrit! Me rëndësi që energjitë shkojnë sërish në njejtën rrugë për tu kanalizuar e dhënë më shumë dashuri, respekt dhe art. Njeriu gabon, por mëson dhe korigjon. P.S. Mëso të heqësh block-un”, shkrun Kastro.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit