Zana Berisha në “Botërori +”: Festova në Kosovë me familjen për golat e shqiptarëve

Zana Berisha, Miss Universe Kosova

E ftuara e ditës në emisionin “Botërori +” në Report Tv është “Miss Universe” Kosova, Zana Berisha, e cila është ndjerë e emocionuar kur Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri shënuan dhe festuan duke bërë shqiponjën…

Edhe në Kosovë emocionet e Botërorit ndihen shumë. Sidomos kur shënuan Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri ka qenë një atmosferë tepër festive, të gjithë ishin në delir.

Unë, së bashku me familjen dolëm duke festuar. Pamë që të gjithë kishin dalë dhe gëzonin shumë. Vërtet një ndjenjë shumë e mirë, u ndjeva edhe unë krenare. Mbrëmë më erdhi keq për Brazilin.

Zana Berisha

  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento