Zbardhen emrat e 7 kandidatëve për bashkitë e Gjirokastrës, rikandidojnë 5 prej kryetarëve aktualë

 

Janë prezantuar kandidatët e Partisë Socialiste për 7 bashkitë e qarkut Gjirokastër. 
Bashkia E dropullit rikonfirmohet Dhimitër Toli
Në Bashkinë e Libohovës, Leonard Hide
Gjirokastër, rikonfirmohet Flamur Golemi
Në Përmet rikonfirmohet kryetarja aktuale Alma Hoxha
Në Këlcyrë rikonfirmohet Klement Domi
Në Tepelenë rikonfirmohet Tërmet Peci
Në Memaliaj, Gjolekë Guci
 


Lajmi kryesor:

'Vendoret'/ Rama rikonfirmon si kandidatë 44 kryebashkiakët aktualë! Lefter Alla zëvendësohet nga kryetarja e PS në Bulqizë! Risi në Vlorë, Divjakë dhe Has (LISTA E PLOTË)


B.V/LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League