Zbardhet dëshmia e studentes që vrau të atin: Donte të më fejonte me një emigrant në Itali! Djali nuk ishte në nivelin tim

Zbardhet dëshmia e studentes që vrau të atin: Donte të më fejonte me një emigrant në Itali! Djali nuk ishte në nivelin tim

1708679152_duures.jpg

Zbulohet dëshmia e 19 vjeçares e cila u arrestua pasi ka pranuar se ka vrarë të atin.

“Doja të ndiqja ëndrrat e mija, të vazhdoja shkollën. Dita më e lumtur e jetës time ka qenë kur fitova shkollën. Ai donte të më fejonte me dike që nuk ishte në nivelin tim. Me një djalë nga fshati, emigrant në Itali. Por unë nuk doja dhe e vrava” mësohet të ketë thënë  Hygerta Metanë polici, informon gazetari Aldo Mustafa.

Vajza ishte studente e Gjuhëve të Huaja në Tiranë.


Lajmi kryesor:

Tronditëse në Durrës/ Tre fëmijët vrasin dhe groposin të atin, arrestohen! 2 vëllezërit mbrojtën të motrën, donte ta fejonte pa dëshirë! Në hetim gruaja


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë