VIDEO/ Zbritën nga makinat dhe tërhoqën zvarrë 43-vjeçarin, çifti shqiptar dhunohet nga 3 burra në mes të rrugës në Athinë

Një çift shqiptar është dhunuar nga 3 burra në mes të rrugës në Athinë.  Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e rrugëve Ieras Odos dhe Thebës.

Sipas një video të publikuar në mediat greke, gjithçka nisi kur dy makina ndodheshin në semafor në kryqëzimin e rrugëve Ieras Odos dhe Thebës.

Më pas për një arsye të panjohura 3 persona, iu afruan burrit 43 vjeçar dhe filluan ta rrahin atë dhe gruan që ishte në makinën e shqiptarit.

Pak më vonë, në tentativë për t’u arratisur, tre personat e kanë tërhequr zvarrë 43-vjeçarin dhe e kanë hedhur në tokë.

Çifti u dërgua me autoambulancë në spital, ku janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e personave.

G.K/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Alb: 22/05/2024 00:27

  Popull rrefugjate e zapi, popull pa zote shpijete, tu u tall bota me ne

  Përgjigju
 • Kasemi: 21/05/2024 21:02

  Hera par qe ndodh se zakonisht ca nuk i kemi be grekve . Hera par qe ndodh anasjelltas

  Përgjigju
  • aqif kopertoni: 22/05/2024 00:21

   nuk besoj se janë grekë sepse grekët rihen si gratë ,duart nga pas dhe me llap të bëjnë hatanë malaka njëri e malaka tjetri .

 • Berti: 21/05/2024 20:38

  Kjo ngjarja ka nja 15 vjete qe ka ndodhur dhe ska asnje lidhje me Shqipetare. Shifni makinat qe kalojne, dhe asnje makine seshte e 2020 e larte. Kjo pjesa ktu aeshte ku une frekuentoja per 7. Jet cdo jave per kafe. Video eshte shume e e vjeter

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Shefi i NATO-s në Uashington për Ukrainën

Shefi i NATO-s në Uashington për Ukrainën