Zbulohen emrat e parë që do futen konkurrentë në Big Brother VIP 3

Zbulohen emrat e parë që do futen konkurrentë në Big Brother VIP 3

Arbana Osmani

Shumë shpejt do të nisë sezoni i ri televiziv dhe të gjithë janë kuriozë se kë do të shohim në edicionin e tretë të Big Brother VIP sipas burimeve të Panorama plus.

Emri i Arbër Çepanit, fituesit të edicionit të parë të Big Brother ka nisur të përflitet si një ndër personazhet që ka marrë një ftesë.

Një tjetër emër që është përfolur për t’iu bashkuar kastit është edhe Zamira Kita. Aktorja e njohur, njihet për butësinë dhe batutën që ka gjithmonë. Aktualisht aktorja sapo ka përfunduar me xhirimet e filmit “Në Kuadër të Dashurisë”.

Një emër që padyshim do të premtojë shumë të papritura nëse bëhet pjesë e “Big Brother VIP” është edhe Ledjan Agalliaj. Të gjithë e njohim tanimë balerinin si partnerin e këngëtares, Elhaida Dani.

Ndërkohë një tjetër emër që duket se e ka shprehur vetë dëshirën për të qenë pjesë e këtij formati është edhe Adelina Tahiri. Këngëtarja foli vetëm pak ditë më parë këtë format, duke mos pranuar, as mohuar faktin se do të ishte pjesë e garës.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Eni: 13/08/2023 22:55

  NJE GJE ESHTE E SIGURTE QE LUIZ EJLLI NUK DO TE KETE ME. KAQ ME MJAFTON QE AS SYTE TE MOS JA HEDH BIGUT VIP 3

  Përgjigju
  • Juli: 20/11/2023 07:17

   Unë do ta shoh me shumë qejf. Edicioni i kaluar ishte modeli i injorantëve, shpellarëve dhe mashtruesve. Sivjet duhet të fitojë qytetaria jo malokllëku.

 • Babuci: 13/08/2023 18:57

  Do filloj shplarja e truve per shqiptarin mesatar

  Përgjigju
  • Eha: 13/08/2023 23:57

   Booo prz sdo mund ti hapim as rrjetet sociale se tperzihet tu i pa trru tharet

  • Qwert: 13/08/2023 22:35

   Eh kurvat ....

 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

'Greqia nën presionin e BE-së për bllokadën ndaj Shqipërisë' Kathimerini: Jo vetëm Scholz, edhe presidenca spanjolle e acaruar me Athinën

'Greqia nën presionin e BE-së për bllokadën ndaj Shqipërisë' Kathimerini: Jo vetëm Scholz, edhe presidenca spanjolle e acaruar me Athinën