Prokurori ishte në makinë me dy persona me precedent kur iu bë atentat (Emrat)

Prokurori ishte në makinë me dy persona me precedent kur iu bë atentat (Emrat)


Report Tv mëson se prokurori Arjan Ndoj në momentin që është qëlluar në pritë ka qenë në makinë me dy persona të tjerë më precedent penal nga Shijaku. Njëri është Landi Muharremi nga Sukthi,  i njohur si "Rumi" në gjendje të rëndë në spitalin e Durrësit. Ndërkohë që edhe prokurori ndodhet i plagosur në spital.


Lajmi kryesor:

Plagosen në atentat prokurori i Durrësit dhe 'i forti i Sukthit'! Gjendet makina e padjegur e autorëve dhe 2 kallashnikovë


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Të prapambeturit e Ballkanit, serbët djegin flamurin shqiptar në Gjermani (VIDEO)

Euro 2024/ Të prapambeturit e Ballkanit, serbët djegin flamurin shqiptar në Gjermani (VIDEO)