Zbulohet pronari i makinës ku po udhëtonte prokurori që iu bë atentat

Zbulohet pronari i makinës ku po udhëtonte prokurori që iu bë atentat

1572624860_2ok.jpg
Makina tip “Benz” me targa AA 333 ZD ku po udhëtonte prokurori Ndoja është në pronësi të Fadil Çallikut.


Lajmi kryesor:

Plagosen në atentat prokurori i Durrësit dhe 'i forti i Sukthit'! Gjendet makina e padjegur e autorëve dhe 2 kallashnikovë


/G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Të prapambeturit e Ballkanit, serbët djegin flamurin shqiptar në Gjermani (VIDEO)

Euro 2024/ Të prapambeturit e Ballkanit, serbët djegin flamurin shqiptar në Gjermani (VIDEO)