Zbuloni detajin e veçantë të dasmës së moderatores së famshme shqiptare

Jonida Vokshi me partnerin

Moderatorja e njohur e ekranit, Jonida Vokshi pritet të kurorëzojë dashurinë me partnerin e saj, aktorin kosovar Besnik Krapi në një ceremoni speciale këtë muaj.

Ishte Jonida ajo që tregoi në një intervistë se shumë shpejt do të martohej pas një marrëdhënieje disavjeçare me producentin e njohur.

pak ditë para dasmës u publikuan ftesat e veçanta.

Ato janë në formën e guackave të detit, të zbukuruara me perla duke nënkuptuar kështu të kuptohet se ceremonia do të mbahet pranë detit.

Dasma pritet që përveç familjarëve dhe të afërmëve të ketë të ftuar dhe një sërë emrash të njohur nga ‘shoëbiz-i’ shqiptar, të cilët do të jenë pranë moderatores në një ndër momentet speciale të jetës.

Jonida Vokshi me partnerin

Ftesa e dasmës

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria do vijojë të mbyllet në orën 20:00/ A ju duket i drejtë vendimi i ekspertëve për të mos ndryshuar masat anti-COVID?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pastiçe me salçiçe dhe bizele nga zonja Vjollca