Jonida Vokshi zbulon vështirësitë që ka kaluar mbrëmë në 'BBV'

Jonida Vokshi zbulon vështirësitë që ka kaluar mbrëmë në 'BBV'

Jonida Vokshi

Moderatorja Jonida Vokshi ka zbuluar se mbrëmjen e djeshme gjatë transmetimit të spektaklit BBV Kosova nuk ishte në gjendje të mirë shëndetësore.

Përmes një videoje të publikuar në profilin e saj, Jonida tregon se ka qenë gjatë gjithë kohës me ethe, që vijojnë edhe sot. Ajo shprehet mes të tjerash se këto janë prapaskenat e atyre që dalin në ekran.

“Shpresoj të jeni mirë me shëndet. Unë kam kaluar një natë me ethe, me kollë dhe këto janë prapaskenat e personave që dalin në ekran. Në Prime-in e mbrëmshëm kam qenë me ethe gjithë kohës, nuk kam qenë në gjendjen time me të mirë”, thotë Jonida.

Mes shumë angazhimeve, kjo e fundit ka gjetur pak kohë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, të cilëve iu ka dhënë mundësinë t’i drejtojnë pyetje.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Merr flakë një lokal pranë zonës së ish-frigoriferit, policia dhe zjarrfikësit në vendngjarje

Vlorë/ Merr flakë një lokal pranë zonës së ish-frigoriferit, policia dhe zjarrfikësit në vendngjarje