'Zemër, e di që u trishtove', Shefja e Spitalit Infektiv lë ditëlindjen e vajzës: Duhet t’u shërbej pacientëve

'Zemër, e di që u trishtove', Shefja e Spitalit Infektiv lë ditëlindjen e vajzës: Duhet t’u shërbej pacientëve

Najada Çomo

Shefja e Spitalit Infektiv, Najada Çomo ka munguar në ditëlindjen e vajzës së saj, pasi duhej të kujdesej për pacientët me Covid-19.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Çomo shkruan fjalë prekëse për vajzën e saj, e cila është trishtuar për mungesën e të ëmës në këtë ditë të rëndësishme për të.

"Zemer,, e di qe u trishtove, qe nuk erdha, edhe per 1 ore ne festen per ditelindjen tende qe eshte me e bukura per mua, por e mbyllur ne dhome vetem, sigurisht me lot, plot,

Mendova qe duhet ti sherbej pacienteve Covid, Ju lashe vetem e di,, ty edhe babin,,,

E bukur , Greis, Vetem Vite te Bukura, te uroj ne Jete, Mami te do Shume", shkruan Çomo në rrjetet sociale.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Timi: 21/09/2020 10:48

  Propagande e kthyer ne shkence. Ka nevoje per shume kujdes nga popullata por jo per kete lloj deliri

  Përgjigju
 • bobi123: 21/09/2020 09:11

  prz me shum kam frik ket pellumb piperon edhe luljeta bozon se sa termetin dhe virusin

  Përgjigju
 • door: 21/09/2020 01:13

  na hapi barkun

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Në Parlamentin Evropian kërkohet sanksionimi i Serbisë për dhunën në Kosovë

Në Parlamentin Evropian kërkohet sanksionimi i Serbisë për dhunën në Kosovë