Zhdukja e biznesmenit në Pukë/ Ekspertët italianë nga Komisariati shkojnë te Prokuroria (VIDEO)

Nga Komisariati i Pukës, ekspertët italianë dhe ato shqiptarë kanë shkuar në Prokurorinë e rrethit të Pukës. Më herët, ato ishin në Komisariat ku panë nga afër makinën e djegur.

1611755342_Policia.JPG


Lajmi kryesor:

Zhdukja e biznesmenit Pecorelli, hetuesit italianë zbarkojnë në Pukë! Vëzhgojnë makinën e djegur, shtohet pista e vetëvrasjes! I ekzaminohet telefoni, s'ka kërcënim me jetë (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PD koalicion me aleatët dhe LSI e vetme/ A ka zgjedhur opozita strategjinë e duhur për 25 prillin?×

Lajmi i fundit

John

Vizita në Bjerut, Çuçi: Do punojmë me të njëjtin përkushtim për të finalizuar me sukses edhe këtë operacion,  ashtu si herën e parë