'Zoti i pastë në mbrojtje shqiptarët' Angela Martini poston foton pikëlluese pas tërmetit (FOTO)

Tërmetet e një pas njëshmë që goditën vendin kanë tronditur mbarë opinionin publik. Në rrjetet sociale kanë qarkulluar momente nga më të vështirat me të cilët banorët e kryeqytetit dhe Durrësit u përballën.

Nuk mbetën pa reaguar dhe personat Vip. Ndër ta është dhe Angela Martini e cila me një foto emocionuese të një familje të bashkuar ka shprehur keqardhje për situatën.

'Sapo mësova për tërmetin e fortë që tronditi dje Durrësin, Tiranën, Shqipërinë time. Uroj me zemër sa më pak dëme... Zoti i pastë në mbrojtje shqiptarët!' ka shkruar ajo krak një prej fotove që ka qarkulluar në rrjet pas tërmetit. 

  • Sondazhi i ditës:

    S'ka marrëveshje për reformën, a duhet të ketë qeveri tranzitore përpara zgjedhjeve parlamentare?

Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 22/09/2019 22:20

    Zoti ta rujt Dragon ne burgjet e Rrumanise. A ke ndonje gje per te dhuruar per familjet ne nevoje ? Fjale boshe dhe rrena e mashtrime ne Instagram nuk don populli.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Opozita nuk tërhiqet, PD-LSI: Këshilli Politik për reformën zgjedhore të mblidhet nesër