“500 euro familjeve të majta që të mos votojnë”, zotëria zbulon partinë që po manipulon zgjedhjet

2 Prill, 10:26

Një zotëri denoncoi gjithmonë sipas informacioneve që ai ka skemën që po përdor LSI për 25 prillin. Duke telefonuar në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ai tha se LSI po u jep nga 500 euro familjeve të majta dhe që mund të votonin për PS që të mos shkojnë fare në votime. Ndiqeni denoncimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha