A e ndryshoi SPAK qeverinë? (5 shtator 2023)

5 Shtator, 07:46 | Përditesimi i fundit: 2023-09-05 16:26:17

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Blendi Klosi, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo në 'Report Tv' foli në lidhje me punimet e Asamblesë së PS-së dhe ndryshimet jo vetëm në qeveri, por edhe brenda kësaj force politike