A ka pakt PS-PD për Reformën Zgjedhore?

13 Janar 2020, 09:37

Përfaqësuesi i Nisma Thurje Endri Shabani dhe dhe analisti Ergys Mërtiri janë përplasur në studion e emisionit Pa Protokoll. Ky i fundit ka kundërshtuar projetin për Reformën Zgjedhore të dorëzuar në Kuvend pak ditë më parë në nisma Thurje, duke thënë se kjo lloj reforme shmang përfaqësueshmërinë. Ndërsa në fund të diskutimit Kikia ka ngritur një pyetje se kur do të kthehet në parti nisma Thurje duke marrë një përgjigje thumbuese pikërisht nga Mërtiri.

Emisionin "Pa protokoll" me moderatore Anduela Ndreun mund ta ndiqni çdo të premte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha