Reforma në Drejtësi, avokat Ngjela: Është strukturuar dhe ndërtuar nga Washingtoni! Socialistët zgjodhën të mos prisheshin me Amerikën

8 Dhjetor 2023, 22:04

Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “Pa Protokoll” në Report TV deklaroi se reforma në drejtësi është strukturuar dhe ndërtuar nga SHBA, kurse Partia Socialiste sipas tij zgjodhi ta pranojë duke mos prishur raportet me Washingtonin.