Abuzimi me tenderat për kanalet vaditëse, përfundon gjyqi për Fatos Tushen dhe 21 zyrtarët e bashkisë Lushnjë! Më 13 korrik jepet vendimi

29 Qershor, 11:53

GJKKO ka vendosur të shpallë vendimin më 13 korrik për ish kryebashkiakun Fatos Tushe dhe 21 të hetuarit në Bashkinë Lushnje ndërsa ditën e sotme është mbajtur seanca e mbrojtjes.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha