Afera 'Partizani', Sali Berisha e Jamarbër Malltezi vijojnë 'burgun' në shtëpi! Apeli i GJKKO nuk u ndryshon masën e sigurisë arrest shtëpie

18 Qershor, 12:26 | Përditesimi i fundit: 2024-06-18 15:00:43

Sali Berisha nuk del nga shtëpia. Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar nuk pranoi të ndryshojë masën e sigurisë për ish kryeministrin arrest shtëpie.