Alibeaj në Report Tv: Nuk kemi nevojë për draft!

25 Shtator, 22:33 | Përditesimi i fundit: 2020-09-26 17:35:47

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj i ftuar në emisionin Pa Protokoll në Report Tv tha se do i përmbahen ligjit në fuqi dhe nuk do të shkojnë me një draft në Këshillin Politik.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha