Alibeaj: Të hetohet kush i dërgoi të burgosurit e rrezikshëm në dorën e Enkelejda Hoxhës! Hysi: Politika të qëndrojë jashtë, SPAK të vijojë hetimet

12 Shkurt, 22:21

Ish-deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj deklaroi gjatë emisionit 'Pa protokoll' në Report Tv se duhet hetuar kush i dërgoi të gjithë të burgosurit e rrezikshëm për tu gjykuar nga gjyqtarja Enkelejda Hoxha. Ai thotë se përgjegjës për këtë është Drejtoria e Burgjeve si dhe Ministria e Drejtësisë. Ndërkohë deputetja e PS-së, Vasilika Hysi thotë se politika duhet të qëndrojë jashtë kësaj çështje dhe të lërë drejtësinë të bëjë punën e saj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha