Anëtarja e Komisionit të Rithemelimit: Basha rekrutoi kriminelë nga Kosova dhe Maqedonia për protestën! Na sulmuan kur hymë në katin e parë me regji të Bardhit

10 Janar, 23:03

Anëtarja e Komisionit të Rithemelimit, Mimoza Hajdarmataj ka hedhur akuza ndaj kreut të PD, Lulzim Basha se ai kishte rekrutuar persona me precedent penal nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut për protestën e 8 janarit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha