Apeli Administrativ pezullon 2 prokurorë të SPAK, rrëzohet vendimi i emërimit: Alfred Shehu dhe Elvin Gogaj u zgjodhën me procedurë të parregullt! Reagon KLP: E çojmë në Gjykatë të Lartë

27 Maj, 12:26 | Përditesimi i fundit: 2022-05-27 16:22:41

Report Tv siguron vendimin e apelit administrativ. Pezullohen nga detyra dy 2 prokurorë të SPAK., Elvin Gogaj dhe Alfred Shehu. Në një reagim për Report Tv, Këshilli i Lartë i Prokurorisë tha se do të kërkojë pezullim të këtij vendimi të paligjshëm në Gjykatë të Lartë. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha