“As në mort s’më lanë rehat” zotëria tregon për telefonatat nga partitë dhe a u shit vota në 25 prill

8 Maj, 09:56

Deklaratat për shit-blerje të votave janë vetëm e vetëm që të bëjnë pis proçesin zgjedhor. I këtij mendimi ishte një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Për vete qytetari tha se nuk kishte marr asnjë ofertë por me telefonata partitë e kishin çmendur madje as në mort se kishin lënë rehat.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha