'Atë që i ka bërë këtij vendi Meta-Berisha nuk ia ka bërë Zoti! E dini kush është Basha?!'

30 Maj, 11:58

Me një ton shumë revoltues një prej telefonuesve në emsionin e mëngjesit “Shtypi i ditës dhe ju” është ndalur tek dyshja Berisha-Meta për të cilët tha se janë përgjegjës për shkatërrimit e Shqipërisë dhe kërkoi që t’u merret pasuria e t’I jepet popullit. Ai është ndalur edhe tek roli që ka Lulzim Basha në politikë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha