'Atvrasje ne PD dhe Fontana e çmimeve

21 Shtator, 06:58

PD po shkatërrohet pas vendimit të Lulzim Bashës për të përjashtuar nga PD liderin historik Sali Berisha. Kështu tha deputeti i PD Flamur Noka në emisionin "5 pyetje nga Babaramo" në Report TV, ndërsa ka zbardhur edhe debatet që ka bërë me Bashën sot në mbledhjen e grupit parlamentar të PD. Ai pohoi se Basha e quajti bazën e partisë, anti-amerikanë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha