Audio e rrallë/ Biseda në studion e një piktori që zbulohet për herë të parë! Rama-Berishës: Bjeruni! Ia kthen ish-kryeministri: Auu, bravo ke të drejtë

9 Dhjetor 2021, 07:25

Një bisedë e rrallë mes Sali Berishës dhe Edi Ramës është zbuluar mbrëmjen e sotme në 'Opinion', si si ndër të paktat raste dyshja, "armike" të përbetuar, bien dakord.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha