Ballkani i hapur apo i mbyllur?

11 Qershor, 07:36

Vizita e kancelarit gjerman në Ballkan ka 'ndezur' sërish çështjen e 'Ballkanit të Hapur' dhe mosaprovimit të Kosovës në këtë nismë. Scholz mbërriti ditën e sotme në Prishtinë ku pati edhe një takim me Kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti i cili u shpreh se ka një mbështetje nga Gjermania

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha