Bamir Topi në Report TV: Bashën e solli Berisha në pushtet me të njëjtën skemë që ndoqi Enver Hoxha me Ramiz Alinë! Përjashtimi ish-kryeministrit, dhuratë nga SHBA për Bashën

13 Shtator, 22:46 | Përditesimi i fundit: 2021-09-14 07:32:12

Vendimi i Lulzim Bashës për të përjashtuar Sali Berishën 'babain e tij politik' për ish Presidenti Bamir Topi  ishte i papritur dhe i kapi të gjithë në befasi. Topi tha se largimin e Berishës, Basha e mori dhuratë nga SHBA, pasi të ishte për kryedemokratin nuk do e kishte përjashtuar kurrë Berishën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha