Basha takim me gratë në lokal, grupi i Berishës e pret me protestë, i gjuajnë makinën: Tradhtar, o plehrë

18 Janar, 12:29 | Përditesimi i fundit: 2022-01-18 15:03:11

TIRANË- Në një kohë kur Lulzim Basha po bashkëbisedon me gra dhe vajza në kuadër të procesit zgjedhor të Lëvizjes Demokratike të Gruas, mbështetësit e Berishës “e kanë rrethuar” jashtë lokalit ku po mbahet takimi me thirrjet “Basha ik”. Ato kanë gjuajtur makinën e tij. 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha