“Bashën e heq vetëm familja Berisha” zotëria shfryn: Njeh vetëm humbje, turp që rikandidon

11 Qershor, 10:01

Në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues duke komentuar garën në PD tha se Bashën nga drejtimi i partisë e heq vetëm familja Berisha. Më pas ishte kishte kritika për kryedemokratin kur sqaroi se ai njeh vetëm humbje dhe nuk duhet të rikandidonte.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha