Berisha i burgosur në shtëpi, SPAK e heton për korrupsion! A do të japë Rithemelimi votën për rikandidimin e prokurorëve? Ja si përgjigjet Bardhi

24 Maj, 11:59

Kreu i SPAK Altin Dumani ka kërkuar në mbledhjen e Këshillit të Lartë të Prokurorisë por dhe para depuvetëve të Komisionit të Ligjeve ti hepet mundësia e prokurëve të SPAK të rikandidojnë për një mandat të dytë, me qëllim vijimsinë e këtij institucioni.