Beteja për Tiranën, Vokshi: Këlliçi më i avantazhuar përballë Veliajt! Audio për 21 janarin? Është prodhuar në zyrat e qeverisë, të hetohen organizatorët

23 Janar, 22:50

Deputetja e PD, Albana Vokshi akuzoi kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliajn për betonizimin e kryeqytetit dhe abuzimin me fondet e rindërtimit të shkollave.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha