Çfarë pritet nga PD? Konflikti më i vjetër në botë midis Palestinës dhe Izraelit

18 Maj, 07:14 | Përditesimi i fundit: 2021-05-18 08:29:11

Vendimi për të shkuar në zgjedhje të parakohshme për të zgjedhur kryetarin e ri të Partisë Demokratike, është një vendim i pakonsultuar dhe që qartazi duket se ka një tentativë për manipulim. Kështu është shprehur i ftuar në emisionin '5 Pyetjet nga Babaramo' në Report Tv, kryetari i Këshillit Kombëtar në PD, Bujar Nishani Të ftuar Bujar Nishani, Ervin Salianji dhe Agim NESHO

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha