Çomo e Bozo në listën e PS, Ekonomi: Zgjedhja e duhur, rindërtimi në Durrës po shkon më së miri

5 Mars, 20:45 | Përditesimi i fundit: 2021-03-05 20:47:04

Intervista e plotë me Ministren e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural Milva Ekonomi

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha