Çudit elbasanlliu: Basha nuk humbi në 25 prill, ai është i pasur si aga, ja humbësi i vërtetë

14 Maj, 09:35

“Basha nuk humbi më 25 prill,humbësi i vërtetë ishte populli”. I këtij mendimi ishte një zotëri nga Elbasani që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se Basha vet është i pasur si aga por fitoren e Ramës do e vuajnë më shumë qytetarët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha