Debati/ Analisti: Jeni pushtues, keni marrë peng partinë! Largohuni! Bardhi: Nuk diskutoj dot me këtë nivel, gjumë të ëmbël

17 Qershor, 22:51

Konflikti brenda PD dhe shpallja non grata e Sali Berishës nga ‘non grata’ ka shkaktuar debat me tone të ashpra mes sekretarit të përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi dhe analistit Genc Burimi në emisionin ‘Pa protokoll’.

Burimi i kërkonte që të largohej pasi po mbajnë peng PD, ndërsa Bardhi kërkoi të dinte se me urdhër të kujt dhe me çfarë autoriteti e bënte këtë kërkesë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha