Deklaratat e Ramës për tensionet në veri të Kosovës, Gashi: Duhet të tregohej më i përmbajtur, na dhemb kur injoron Kurtin dhe Osmanin

5 Qershor, 23:00

Avokati Tomë Gashi në një lidhje skype për “5 pyetjet nga Babaramo” a folur edhe për reagimet e kryeministrit Edi Rama lidhur me tensionet në veri të Kosovës dhe politikat e ndërmarra nga Kurti. Ai tha se Rama në qëndrimet e mbajtura duhet të kishte qenë më i përmbajtur. 

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha