'Demokracia' Shqipëria si SHBA?/ BE dhe SHBA kërkojnë deputetë të pastër!

6 Shkurt, 07:35 | Përditesimi i fundit: 2021-02-09 17:49:50

Mesazhin e ambasadores së SHBA-së, Yuri Kim për të mos futur në lista për kandidat për deputet “figura të papastra”, ish-deputeti Gert Bogdani e sheh si një thirrje të drejtpërdrejtë më tepër për PS-në. Megjithatë nuk është i këtij mendimi, deputetja e PS-së, Elona Gjebrea.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha