Deputetja e LVV-së: Kurti ka integritetin moral dhe politik ta shtyjë para çështjen e moskrijimit të Asocacionit! Nurellari: Të veprohet me mençuri, jo populizëm

8 Nëntor 2022, 16:26 | Përditesimi i fundit: 2022-11-08 16:26:36

Duke u ndalur tek plani franko-gjerman, Kryeziu u shpreh se ato ende nuk kanë një plan zyrtar konkret në Kuvendin e Kosovës të prezantuar, ndërsa shtoi se është pranuar që të dialogohet në vazhdimësi. Megjithatë shtoi ajo, Serbia e ka refuzuar një plan të tillë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha