“Dikur kemi thënë na mbytën malokët” zotëria i shqetësuar: Do bëjmë krushqi me afganët,mbajeni mend

1 Shtator, 10:06

I shqetësuar me ardhjen e afganëve në Shqipëri ishte një zotëri. Duke folur në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ai tha se dikur kemi thënë se na mbytën malokët ndërsa tashmë ai i druhet krushqisë me afganët. Ndiqeni opinionin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha