“Do arrijnë edhe 100 të vdekur në ditë”, habit qytetari: Unë Covid-in e kalova që në 1979

23 Nëntor 2020, 10:17 | Përditesimi i fundit: 2020-11-23 11:20:50

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues deklaroi se Covid është një virus i zakonshëm pasi njerëzit ndërrojnë jetë nga sëmundjet e tjera. Ai habiti duke thënë se vet e kishte kaluar koronavirusin që në vitin 1979 dhe paralajmëroi: “ Mos u çudisni kur të ketë edhe nga 100 të vdekur në ditë”.

Programe të tjera

Shiko të gjitha