“Do na vrisnin bandat” zonja rrëfen se votoi e tmerruar më 25 prill: Me fat që kemi Ramën, ja pse

6 Maj, 09:41

Një zonjë që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha se Presidenti Ilir Meta duhet shkarkuar pasi përhapi panik. Ajo sqaroi se personalisht ka votuar që në mëngjes herët dhe e tmerruar pasi kishte frikë. Më pas telefonuesja e mbylli duke thënë se jemi me fat që kemi Ramën në drejtim.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha