Drejtësia në Shqipëri, gazetarja: Mbi 38 mijë çështje në Gjykatën e Apelit, vetëm 26 gjyqtarë! Beci: Duhen shumë vite të rikthehet në normalitet

15 Prill, 21:42 | Përditesimi i fundit: 2024-04-15 23:01:19

‘Drejtësia e vonuar’ është në qendër të diskutimeve të të ftuarve në emisionin ‘5 Pyetjet nga Babaramo’ në Report Tv. Gazetarja e Report Tv Keti Banushi zbardhi shifra në Gjykatën e Apelit dhe diferenca që ka mes gjyqtarëve dhe çështjeve që atyre u duhet të shqyrtohen